سودآوری رو به رشد در یک شرکت صنعتی

 سودآوری رو به رشد در یک شرکت صنعتی
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 2 پسندیدن

بورسان: مهمترین گزارشات کدال منتشر شده در 18 فروردین 1400

حفاری: شرکت حفاری شمال گزارش فعالیت اسفند ماه خود را بر روی کدال منتشر کرده است. شرکت توانسته است در آخرین ماه سال 99 فروش 93.1 میلیارد تومان درآمد شناسایی کند. این درحالیست که این شرکت در دو ماه گذشته توانسته بود که هرماه درآمد بیش از 100 میلیارد تومان را ثبت کند.
کل فروش سال 99 شرکت به 1232 میلیارد تومان رسید که نسبت به سال 98 یک رشد 34 درصدی را تجربه کرده است. شرکت در سال 98 تنها 920 میلیارد تومان فروخته بود.

غبشهر : شرکت صنعتی بهشهر صورت‌های مالی میاندوره‌ای 3 ماهه (حسابرسی نشده) را منتشرکرده است. شرکت توانسته است در 3 ماهه چهارم سال 99 با یک رشد 28 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته آن، 120.4 میلیارد تومان درآمد عملیاتی شناسایی کند. هزینه‌های عملیاتی شرکت نیز 16 درصد رشد داشته است.
در نهایت شرکت در سال 99 به ازای هر سهم 63 تومان سود شناسایی کرده است که این عدد در سال 98 برابر با 28 تومان بوده است و شرکت توانسته سود خود را 126 درصد افزایش دهد.

جم : شرکت پتروشیمی جم در روز 16 فروردین با انتشار یک افشای اطلاعات گروه الف، خبر از توقف 4 روزه واحد پلی‌اتیلن سنگین HDPEشرکت به دلیل تعمیرات دوره‌ای داده بود، اکنون پس از گذشت این مدت، شرکت با انتشار یک افشای اطلاعات دیگر خبر از راه‌اندازی مجدد این واحد داده است. لازم به ذکر است که به دلیل کوتاه بودن این فرآیند، هیچگونه تغییری در میزان تولید، درآمد و سود پیش‌بینی شده شرکت ایجاد نخواهد شد.

فروی : مجوز افزایش سرمایه 50 درصدی فروی از محل سود انباشته صادر شد.

درهآور : مجوز افزایش سرمایه 25 درصدی درهآور از محل آورده نقدی با سلب حق تقدم از سهامداران فعلی جهت توسعه خط تولید روکش‌های قرص با قابلیت رهایش دارو در محیط اسیدی معده صادر شد.

ومعادن : مجوز افزایش سرمایه 53 درصدی ومعادن از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به جهت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت‌های سرمایه پذیر صادر شد.

تماوند : مجوز افزایش سرمایه 250 درصدی تماوند از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به جهت رعایت حداقل سرمایه شرکت‌های تامین سرمایه، بهبود ساختار مالی، توسعه عملیات و افزایش حجم تعهدات به منظور قبولی مسئولیت تعهد پذیره‌نویسی و بازارگردانی انتشار اوراق صادر شد.

قچار : مجوز افزایش سرمایه 339 درصدی قچار از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها صادر شد.

قپیرا : مجوز افزایش سرمایه 1165 درصدی قپیرا از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی‌ها صادر شد.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر