۴۰۰ میلیون دلار اتریوم سوزانده شد

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رکورد جدیدی در سوزاندن اتریوم توسط اوپن‌سی به ثبت رسیده است.

داده‌های تازه نشان می‌دهد تاکنون ۸۹۲٬۰۰۰ واحد اتریوم سوزانده شده است که از این مقدار، بیش از ۱۰ درصد مربوط به بازار توکن‌های غیرمثلی اوپن‌ سی (OpenSea) بوده است.

این رکورد فوق‌العاده در سوزاندن اتریوم که توسط اوپن‌سی به ثبت رسیده، به دلیل رشد افسارگسیخته حوزه توکن‌های غیرمثلی است که در ماه اوت (مرداد) آغاز شد و در سپتامبر (شهریور) به اوج خود رسید.

تنها منبع دیگری که به این رکورد نزدیک شده است، تراکنش‌های روزانه و درون‌شبکه‌ای اتریوم است. در فهرست منابع فعال در سوزاندن اتریوم، نام یونی‌سواپ (UniSwap)، استیبل کوین تتر و کیف پول متامسک (MetaMask) هم دیده می‌شود. گفتنی است که نرخ سوزاندن اتریوم درحال‌حاضر ۳.۲ میلیون اتریوم در سال است.

روسیه به درخواست مسدودسازی ارزهای دیجیتال خارج شده از کیف پول وکس توجهی نکرد

وزارت کشور روسیه در خواست مشتریان وکس (Wex) را برای انجام نقش خود در مسدود کردن وجوه ارز دیجیتال حذف شده از کیف پولی که توسط این صرافی منحل شده کنترل می‌شود را رد کرده است. این در حالی است که اخیرا بیش از ۱۰،۰۰۰ اتریوم از این کیف پول برداشت و به پلتفرم‌های دیگر منتقل شده است. تلاش مالباختگان صرافی وکس برای توقیف دارایی‌های دیجیتالی به ارزش ۴۵.۹ میلیون دلار، تاکنون بی‌نتیجه مانده است.

منبع: ارز دیجیتال

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر