پیش‌بینی بورس فردا ۲۶ آبان ۱۴۰۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

بورسان : بورس امروز نیز در مدار منفی و بی‌رمق کار خود را آغاز کرد، هر چند بعد از گذشت ۳۰ دقیقه مقداری تقاضا وارد بازار شد اما قدرت غلبه بر عرضه‌ها را نداشت و مغلوب فروشندگان شد. سرانجام این فراز و فرودها، افت ۰.۵۳ درصدی شاخص کل رقم خورد که آن را در موقعیت ۱.۴۰۸ میلیون واحد قرار داد.

همچنان ارزش معاملات خرد روند نزولی خود را حفظ کرده است و امروز تنها به ۳.۸ همت رسید. در کل امروز نه فروشندگان قوی در بازار حاضر شدند و نه فروشندگان، نکته مثبت کاهش خروج پول حقیقی نسبت به روز قبل بود. به نظر می‌رسد میزان ضررهای حقیقی‌ها به حدی رسیده است که در قیمت‌های فعلی دیگر انگیزه‌ای برای فروش ندارند.

از دیگر نکات مثبتی که در بازار امروز دیده می‌شود تعداد و ارزش صف‌های خرید است که در طی ساعات بازار روند صعودی داشت. هرچند صف‌های خرید و فروش رقابت تنگاتنگی داشتند و در پایان بازار با تقریبd نزدیک به کار خود پایان دادند، اما می‌توان استنتاج کرد که مقدار تقاضا در بازار نسبت به روز گذشته بهبود داشته است و غیر از فروشندگان قوی خریداران مصمم نیز در بعضی از نمادها دیده می‌شود.

با توجه به اینکه در شرایط اقتصادی، قوانین مربوط به حذف قیمت گذاری، حذف دلار ۴۲۰۰ و یا قیمت دلار تغییرات خاصی دیده نمی‌شود، نمی‌توان انتظارات تغییرات مثبت شدیدی در بازار داشت.

با توجه به روند نزولی شاخص کل در ساعات پایانی، در پیش‌بینی بورس فردا انتظار می‌رود که بورس در مدار منفی، متعادل و کم جان کار خود را آغاز کند.

برای برگشت قوی بازار و بهبود شرایط آن نیاز به یک اهرم قوی است که درحال‌حاضر همچنین موردی در بازار دیده نمی‌شود.

از لحاظ تکنیکالی نیز شاخص کل در روز آینده حمایت سطح ۱.۳۸۰ الی۱.۴۰۰ میلیون واحد را در پیش رو دارد که ممکن است سبب افزایش تقاضا در این سطوح شود. در صورتی که سطح اشاره شده از دست رود حمایت بعدس ۱.۳۴۰ خواهد بود. اندیکاتورها منعکس کننده وضعیت مساعدی نیستند و MACD به کراس نزولی به شدت نزدیک است.

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر