ماموریت بزرگ اسرائيل در ایران

ماموریت بزرگ اسرائيل در ایران
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

بورسان : نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در مراسمی خطاب به مقامات این کشور گفت که مبارزه با ایران و هسته‌ای شدن آن، «ماموریت بزرگ اسرائیل» است.

صفحه نخست‌وزیری رژیم صهیونیستی در توییتر با نقل قول از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم که در مراسمی برای مقامات امنیتی، اطلاعاتی و نظامی سخنرانی می‌کرد، نوشت: «مبارزه با ایران، با هسته‌ای شدن آن، با نیروهای نیابتی آن و مسلح شدن آن یک ماموریت بسیار بزرگ است. هیچ اطمینانی نیست که وضعیت فردا مانند امروز باشد.»

این اظهارات نتانیاهو در پی ابراز نگرانی او و دیگر مقامات رژیم صهیونیستی از موضع دولت جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا درباره بازگشت دو جانبه تهران-واشنگتن به پایبندی به توافق هسته‌ای مطرح می‌شود.

مذاکرات فنی اعضای کمیسیون مشترک برجام از هفته پیش درباره بررسی اقدامات لازم برای طرفین جهت احیای توافق با حضور آمریکا در وین آغاز شده است و احتمالا در هفته جاری جلسه بعدی کمیسیون مشترک برگزار خواهد شد.

مذاکرات مستقیم یا غیرمستقیمی میان آمریکا و ایران در این راستا انجام نمی‌شود، اما دیپلمات‌های حاضر در این مذاکرات گفته‌اند روند این مذاکرات تاکنون سازنده بوده است.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر