شمارش معکوس

امید صنعت مدیریت دارایی به احیای بورس

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 15 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

شاخص کل بورس اوراق بهادار روزگذشته متعادل مثبت به پایان رسید. ارزش خرد معاملات کمتر از ۲ هزار میلیارد تومان بود و مجدد خالص فروش اشخاص حقیقی را در بازار سرمایه داشتیم.

در بازارهای جهانی نفت برنت ۹۹ دلار، فلز مس ۷۸۲۲ دلار، فلز روی ۳۳۵۷ و طلا ۱۷۹۰ دلار در حال معامله هستند. دلار در سامانه نیما ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان و در بازار توافقی ۳۰۳۳۰ تومان می باشد. نرخ عملیات ریپو یا همان نرخ بازخرید اوراق توسط بانک مرکزی از ۲۱ و نیم درصد به ۲۰ درصد رسید.

محمد جمالی کارشناس ارشد بازار سرمایه با موضوع وضعیت صنعت مدیریت دارایی با ادامه شرایط موجود مهمان بورسان بودند. ایشان عنوان می‌کردند که با توجه به مختصات فعلی شرکت ها در بازار سرمایه و سود سازی که دارند و ظروف مرتبط بازارها با همدیگر احتمال اقبال به بازار سرمایه بسیار بالاست. بنابراین صنعت مدیریت دارایی در آینده منتفع این رفتار خواهد شد. در این بین شرکتهایی در این صنعت وجود دارند که رفتار خلاف حرفه‌ای انجام داده و با ارائه تضمین سود به سهامداران باعث گمراهی سهامداران می شوند.

ستاره منصوری کارشناس بازار رمز در مورد آخرین تحولات این بازار توضیحاتی ارائه کردند.

هم اکنون شاخص کل در محدوده صفر تابلو قرار دارد. ارزش معاملات بسیار اندک می باشد. شرایط در بازار در وضعیت رکودی قرار دارد.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
آخرین وضعیت صنعت سبدگردانی
آخرین مجوزهای تامین سرمایه از سوی سازمان بورس
صندوق‌های درآمد ثابت چرا سود را تضمین می‌کنند؟
آخرین تحولات بازار رمزارزها
پیشنهاد سردبیر