خط سود

جزئیات قیمت گذاری گاز از زبان دبیرکل انجمن پتروشیمی

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 14 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

در قسمت اول این برنامه از خط سود قطعی گاز پتروشیمی ها و چالش های پیش روی صنعت پتروشیمی همراه با احد مهدوی ابهری دبیر کل انجمن کارفرمایان صنعت پتروشیمی و بهروز عباسی فعال صنعت پتروشیمی بررسی شد.

صنعت پتروشیمی از بزرگترین صنایع حاضر در بورس و جزء ارزآور ترین صنایع کشور است اما به نظر می رسد با به وجود آمدن مشکل ناترازی گاز در کشور چالش های زیادی برای تولیدکنندگان در این صنعت به وجود آمده است .

اخیرا به گوش می رسد طرح های متفاوتی توسط مجلس برای حل این مشکل مطرح شده اما به گفته صنعتگران طرح ها باید کمی کارشناسی تر مطرح و عنوان شود تا آینده این صنعت بزرگ کشور دچار خطر نشود.

سوالات زیادی در مورد صنعت پتروشیمی و احتمال قطعی خوراک آن ها ذهن فعالان این صنعت را مشغول کرده است ؛ در این برنامه سعی شد با صحبت های کارشناسی ، ابعاد این موضوع به صورت جزئی بررسی شود .

قرن و هدف گیری بازار های صادراتی

در قسمت دوم برنامه همراه با حمزه شهیدی ، مدیر عامل شرکت پدیده شیمی قرن به بررسی آخرین تحولات صنعت شوینده و شرکت قرن پرداخته شد.

قرن از بزرگ ترین تولید کنندگان مواد شوینده در ایران که برای کسب بازار در خارج از کشور در حال تلاش است

این شرکت از مجموعه شرکت های هلدینگ پایدار و زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد که تولید کننده محصولات بهداشتی خانگی، فردی و البسه است و دارای برند های اکتیو ، رویا و حیات است .

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
طرح مجلس برای مشکل ناترازی گاز
قطعی گاز زمستان از دید دبیر انجمن پتروشیمی
جواب انجمن در مورد طرح مجلس
طرح خرید گاز از خانوار
قطعی گاز شرکت های پتروشیمی
نرخ گاز در کشور های حاشیه خلیج فارس
پیشنهاد انجمن برای نرخ گذاری
معرفی پدیده شیمی قرن
قیمت گذاری دستوری و چشم انداز توسعه
پیشنهاد سردبیر