زمان دادگاه رسیدگی به متروپل مشخص شد

زمان دادگاه رسیدگی به متروپل مشخص شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس کل دادگستری خوزستان از تعیین وقت رسیدگی به پرونده حادثه متروپل در هفته آینده خبر داد و گفت: پس از دادرسی قانونی با رعایت مقررات و تشریفات رسیدگی در اسرع وقت و حداقل زمان ممکن رأی مقتضی و متناسب در این زمینه صادر خواهد شد.

علی دهقانی، رئیس کل دادگستری خوزستان در مورد آخرین وضعیت پرونده حادثه متروپل افزود: به محض وصول پرونده به دادگستری شهرستان مرکز استان برای رسیدگی به شعبه ویژه کیفری ۲ ارجاع شد.

رئیس کل دادگستری خوزستان تصریح کرد: وقت رسیدگی برای هفته آینده تعیین شده است که پس از دادرسی قانونی با رعایت مقررات و تشریفات رسیدگی در اسرع وقت و حداقل زمان ممکن رأی مقتضی و متناسب در این زمینه صادر خواهد شد.

بازداشت ۲۱ نفر در رابطه با متروپل

وی در مورد تعداد افراد بازداشت شده در ارتباط با این حادثه گفت: اکنون ۲۱ نفر بازداشت هستند.

گفتنی است، پنجشنبه ۳۰ تیر صادق جعفری چگنی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان از صدور کیفر خواست متهمان پرونده حادثه متروپل آبادان خبر داد و افزود: اکنون متهمان حادثه متروپل در بازداشت هستند و پرونده حادثه به زودی در محاکم کیفری ۲ اهواز رسیدگی خواهد شد.

وی اضافه کرد: در این پرونده تعداد ۲۱ نفر مقصر حادثه شناخته شده‌اند که علیه ۲۰ نفر افراد موثر کیفرخواست صادر شده است.

دادستان مرکز استان خوزستان تصریح کرد: اکنون همه متهمان این پرونده با قرار تامین مناسب در بازداشت به سر می‌برند.

وی گفت: دستگاه قضایی از همان روز اول حادثه یک تیم کارشناسی تشکیل و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار داد و خوشبختانه در کمترین زمیان ممکن هم کیفر خواست مقصران صادر و متهمان به زودی در دادگاه پاسخگو خواهند بود.

ساختمان دوقلوی متروپل آبادان در تاریخ دوم خرداد ماه سالجاری فروریخت که در این حادثه ۴۳ نفر کشته و ۳۷ نفر مصدوم شدند.

منبع: مرکز رسانه قوه قضاییه

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر