کدام شرکت معدنی کارخانه تاسیس می‌کند؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

بورسان: در برنامه «زنگ پایان» بورسان با سروش بهرامی به مهم‌ترین اطلاعیه‌های‎ منتشرشده در کدال پرداخته شد. های وب، غبهنوش، شاراک و کمنگنز نمادهایی بودند که اطلاعیه‌های آن‌ها موردتوجه قرار گرفت. همچنین در پایان نمودار شاراک و فارس مورد بررسی قرار گرفت.

های وب: شرکت داده گستر عصر نوین، بر اساس گزارشات منتشر شده شرایط مطلوبی در سال گذشته داشته است. میانگین فروش ماهانه آن در سال گذشته مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان بوده و توانسته به طور کلی مبلغ حدود ۱۷۰۰ میلیارد تومان در ۹۹ کسب درآمد کند که در مقایسه با سال ۹۸، ۱۶۸ درصد رشد را نشان می‌دهد. طبق گزارش اجماع تحلیلگران شرکت کیان، نسبت قیمت به درآمد آینده‌نگر شرکت عدد ۹.۸ پیش‌بینی شده است.

غبهنوش: شرکت بهنوش ایران با توجه به افزایش نرخ مواد اولیه، تصمیم به افزایش نرخ محصولات خود گرفته است، از این رو محصولات مختلف این شرکت از ۱۲.۵ تا ۲۸.۵ درصد افزایش قیمت دارد. غبهنوش تقریبا ۵۰ درصد بازار ایران را در دست دارد.

شاراک: شرکت پتروشیمی شازند در سه ماهه پایانی سال، عملکرد مطلوبی داشته به طوری که ۳۷ درصد از کل فروش آن مربوط به فصل زمستان می‌شود. این شرکت با رشد ۶۴ درصدی نسبت به سال گذشته توانست حدود ۱۱ هزار میلیارد تومان فروش را تجربه کند.

کمنگنز: شرکت فروآلیاژ نیزار احیا سپاهان از زیرمجموعه‌های کمنگنز، جواز تاسیس یک کارخانه فروسیلیکو منگنز را از وزارت صنعت و معدن دریافت کرده است. کمنگنز با 5 میلیون تن ذخیره قطعی و ۳.۵ میلیون تن ذخیره احتمالی، دارای بزرگترین معدن سنگ منگنز در خاورمیانه است. همچنین این شرکت بالاترین سطح تولید در ایران و خاورمیانه را داراست. تاسیس کارخانه تولید فروسیلیکو منگنز، افزایش سودآوری این شرکت را در سال‌های آینده نوید می‌دهد.

تکنیکال:

شاراک: شرکت پتروشیمی شازند، شاراک در بلندمدت خط حمایتی قدرتمندی داشته که چندین بار باعث برگشت سهم شده است و در کوتاه‌مدت در یک مثلث در حال نوسان است. در صورتی که این سهم بتواند خط روند نزولی کوتاه‌مدت خود را به سمت بالا بشکند و وارد روند صعودی شود، می‌توان هدف قیمتی ۲۸۰۰ را برای آن متصور شد. اما اگر عکس این حالت اتفاق بیافتد و حمایت بلندمدت خود را نیز از دست بدهد احتمال ریزش قیمت تا ۲۱۰۰ و سپس ۱۸۴۰ وجود دارد.

Loading...
نمودار نماد شاراک
Loading...
نمودار نماد شارک

فارس: این سهم در کوتاه مدت در یک روند نزولی قرار دارد و حمایت بلندمدت خود را از دست داده، در صورت ادامه این روند احتمالا این سهم تا قیمت ۹۷۰ و بعد ۸۳۲ تومان، که خطوط حمایتی محسوب می‌شوند، کاهش قیمت خواهد داشت.

Loading...
نمودار نماد فارس

Loading...
نمودار نماد فارس
مشاهده برنامه کامل
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر