بورسان - Bourseon

پیش بینی بورس فردا ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 4 پسندیدن

قبل از آنکه به پیش‌بینی بازار فردا بپردازیم بهتر است که نگاهی بر وضعیت حاکم بر شاخص کل داشته باشیم تا بتوان اظهار نظر دقیق‌تری در رابطه با پیش بینی بورس فردا داشت.

از نظر تکنیکالی شاخص کل خط روند معتبر داینامیک خود را رو به پایین شکسته است. علاوه بر آن شاهد آن هستیم که میانگین متحرک توانی 25 روزه شاخص کل که همواره حمایت و مقاومتی معتبر به حساب می‌‌آمده است را از دست داده است. نزدیک‌ترین سطح حمایتی پیش روی شاخص کل حوالی 1.400 میلیون واحدی قرار دارد که به احتمال قوی در جریان معاملات فردا بازار به این ناحیه خواهد رسید.

نمودار شاخص کل بورس

بر اساس روند پی گرفته شده در صف‌های خرید و فروش و همچنین روندی که خود شاخص کل در طی روز معاملاتی اخیر طی کرد، پیش‌بینی می‌شود که بازار در ابتدای روز کاری پیش رو کار خود را متعادل آغاز کند اما به واسطه اینکه هنوز تعداد قابل توجهی صفوف جمع‌اوری نشده در بازار امروز باقی مانده بود، سطوحی پایین‌تر از سطح فعلی را ببیند.
پس از عبور از نیمه اول بازار در صورتی نرخ بازگشایی دلار متاثر از اینکه پس از بسته شدن بازار شاهد رنج مثبت در آن بودیم، در سطوحی بالاتر از نرخی که بازار سهام با آن بسته شد، باز شود، شاهد آن خواهیم بود که وضعیت کلی بازار بهبود پیدا کند.

وضعیت نمادها در بازار امروز
اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر