زنگ پایان

واکنش بورس به خوش‌بینی در انجام برجام

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 34 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

شاخص کل بورس و اوراق بهادار امروز متعادل مثبت بسته شد. شاخص هم وزن هم اندکی مثبت بود ولیکن همچنان فشار بر روی سهام کوچکتر بازار وجود دارد. صنعت خودرو، فلز، شیمیایی بیشترین ارزش معاملات را به خودشان اختصاص دادند. از اواسط بازار امروز بود که صنعت خودرو مورد توجه بازار قرار گرفت. صنعت بانکی نیز از پرمعامله ترین سهام بازار بود که با بازگشایی سهام بزرگ این صنعت در اواسط بازار این صنعت هم مورد توجه سرمایه گذاران قرا گرفت.

نرخ برابری دلار به ریال در کانال ۲۳ هزار تومان قرار دارد.

در بازارهای جهانی نفت برنت ۷۴ دلار، فلز مس ۹۱۰۰ دلار، فلز روی ۲۸۲۱ دلار، طلا ۱۷۷۸ دلار و بیت کوین 32976 دلار در حال معامله هستند.

عرضه محصولات شرکت های فلزی در بورس کالا را داشتیم.

امروز کامل ابراهیمیان به سوالات بورسآن پاسخ دادند. ایشان عنوان می‌کردند که صنایع متاثر از برجام مورد توجه سرمایه‌گذاران در بازار امروز بودند. به مذاکرات برجام خوشبین بودند. میانگین نرخ برابری دلار به ریال برای سال ۱۴۰۰ را حدود ۲۳ هزار تومان متصور بودند و از طرفی استنباط شان این بود که دولت جدید به مانند دولت‌های قبلی به سرکوب ارزی نمی‌پردازد. به صورت کلی بر بازار سرمایه مثبت بودند و سبد سرمایه‌گذاری که معرفی کردند با بازدهی ۳۰ تا ۴۰ درصدی متصور شدند.

سروش بهرامی در مورد اطلاعات شرکت‌ها در سامانه کدال توضیحاتی ارائه کردند.

در ادامه گزارش هفتگی شرکت‌کیان مورد بررسی قرار گرفت.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر