حواشی جدید از سرقت صندوق امانات بانک ملی

حواشی جدید از سرقت صندوق امانات بانک ملی
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس پلیس تهران از دستگیری ۳ متهم جدید در خصوص پرونده سرقت از صندوق امانات بانک ملی خبر داد و گفت: ۳ متهم دیگر این پرونده که در خارج از کشور هستند با اقدامات لازم بازگردانده می‌شوند.

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس تهرانصبح امروز در دومین طرح کاشف پلیس آگاهی و پلیس امنیت اقتصادی اظهار کرد: دومین طرح کاشف در امسال توسط پلیس آگاهی و پلیس امنیت اقتصادی با موفقیت بسیار بالا به انجام رسید و محصول این اقدامات در حوزه پلیس آگاهی، ۳۴۲ نفر از محکومان فراری، قاتل، آدم‌ربا، جائلان، کلاهبردار، سارقان اماکن عمومی و خصوصی و متهمان دیگر دستگیر شدند.

او افزود: در این طرح ۷۷ نفر سارق به عنف و موبایل‌قاپ، ۶۷ نفر سارق منزل، ۵۹ نفر سارق خودرو، ۸۹ جائل و کلاهبردار، ۲۹ نفر سارق مسلح قاتل و آدم‌ ربا و ۲۷ نفر از محکومین فراری دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: در این طرح ۱۶ باند منزل، ۱۹ باند سرقت خودرو، ۷ باند کلاهبرداری و ۵ باند مسلح منهدم شدند.

دستگیری ۳۹ نفر از سرشبکه‌های مجازی دلالان ارزی

رحیمی اظهار کرد: در اجرای طرح کاشف توسط پلیس امنیت اقتصادی ۳۹ نفر از سرشبکه‌های مجازی دلالان ارزی که در نوسانات بازار ارز دخالت مستقیم داشتند به همراه ادمین کانال‌های تلگرام که تاثیر‌گذار بودند، دستگیر شدند.

اوافزود: بالغ بر ۳ هزار میلیارد تومان شامل ۱۲ نفر از محکومین فراری بدهکاران بانکی، اخلالگران بازار اقتصادی به همراه ۷ نفر دریافت‌ کننده ارز دولتی توسط پلیس امنیت اقتصادی دستگیر شدند.

رحیمی درباره جزییات جدید از سرقت از صندوق امانات بانک ملی گفت: در این پرونده ۳ متهم جدید توسط کارآگاهان پلیس آگاهی دستگیر شدند و ۳ متهم دیگر این پرونده که در خارج از کشور هستند با اقدامات لازم بازگردانده می‌شوند.

۹۰ کیلوگرم از طلا و جواهرات سرقتی تحویل خزانه شدند

رئیس پلیس تهران تصریح کرد: طلا و جواهرات سرقتی بالغ بر ۹۰ کیلوگرم با اقدامات لازم، شناسنامه‌دار شدند و تحویل خزانه بانک ملی شدند.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: مردم به هیچ عنوان نگران نباشند چرا که با تدابیر لازم، اموال سرقتی در سیر مراحل قانونی به صاحبان آنها بازگردانده می‌شود.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر