اظهارات عجیب ضرغامی درباره وضعیت هتل‌ها

اظهارات عجیب ضرغامی درباره وضعیت هتل‌ها
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با انتقاد از وضعیت حجاب خانم‌ها در هتل گفت: ما که نمی‌خواهیم هتل‌ها را شیره کش خانه کنیم کار‌ها باید منطقی و با درک انجام شود.

نشست تخصصی روسای جوامع هتلداران استان‌ها ظهر امروز با حضور عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر شالبافیات معاون گردشگری، جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران و جمعی از هتلداران در هتل بزرگ فردوسی برگزار شد.

ضرغامی در این نشست پس از شنیده مشکلات هتلداران و محدودیت عرضه قلیان در هتل‌ها گفت: ما که نمی‌خواهیم هتل‌ها را شیره کش خانه کنیم کار‌ها باید منطقی و با درک انجام شود.

وی با بیان اینکه نگاه ما به مسئولیت‌ها پروژه‌ای است، گفت: نمی‌خواهیم رفتار سازمانی پشت میز نشینی داشته باشیم، برایمان مهم است که در مدت پیگیری یک پروژه از کجا به کجا رسیده‌ایم.

موضع وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره قیمت هتل‌ها

ضرغامی درباره افزایش هزینه هتل‌ها اظهارکرد: اقلام در حال گران شدن است و به خیلی حوزه‌ها تعمیم داده می‌شود و برای اداره هتل‌ها هم دست روی هرچه بگذارید قیمت‌ها بالارفته، از این بابت مطمئن باشید که پیگیری می‌شود، اجازه نمی‌دهیم صنعت هتلداری و گردشگری با چالش مواجه شود.

وی با اشاره به پرداخت سوخت یارانه‌های به کشتی‌های تفریحی گفت: یک شناور تفریحی کروز اگر بخواهد از سوخت آزاد استفاده کند باید لیتری یک دلار است، در حالی که سوخت یارانه‌ای هزینه‌ها را کاهش می‌دهد.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با بیان اینکه در مورد مراکز اقامتی و هتل‌ها باید متناسب با بالا رفتن قیت‌ها یک مدیریتی صورت گیرد، گفت: یکی دیگر از مشکلات بحث دستشویی‌های بین راهی است، بحرانی که ما برای حل آن یک مدیریت مستقل گذاشته‌ایم.

ضرغامی در ادامه به حفظ سلامت هتل‌ها اشاره کرد و افزود: در هتل‌ها خانواده تردد دارد، چند وقت پیش وارد هتلی شدم متاسفانه دیدم که در لابی هتل خانم‌ها بی‌حجاب تردد دارند.

وی ادامه داد: به متصدی هتل گفتم مگر اینجا قانون ندارد؟ نمی شود افراد در هتل بی‌حجاب اقامت کنند ولی انگار متصدی توجیه نبود و فکر می‌کرد منعی ندارد. حتی در رستوران هتل هم یکی در میان خانم‌ها بی‌حجاب بودند.

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با تاکید بر اینکه هتل قانون دارد، گفت: خواهشم این است اجازه ندهید این موضوعات به وزارتخانه کشیده شود، یکی از انتقادات جدی به من بحث حجاب در هتل هاست، لازم است مدیران هتل‌ها خودشان توجیه باشند اما ظاهراً خود را ملزم به برخورد نمی‌دانند.

منبع: انتخاب

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر