خبر مهم برای مشمولان خدمت سربازی

خبر مهم برای مشمولان خدمت سربازی
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
همه مشمولان خدمت برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی این سازمان باید در سامانه سخا ثبت نام کنند.

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: سامانه «سخا» پل ارتباطی خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی است و همه مشمولان برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی این سازمان باید در سامانه سخا ثبت نام کنند.

تغییر قانون سربازی به ضرر کیست؟

لزوم ثبت نام مشمولان در سامانه «سخا» سازمان وظیفه عمومی

سازمان وظیفه عمومی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اینکه سامانه اینترنتی سازمان وظیفه عمومی به سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) متصل شده است، لذا کلیه مشمولان برای بهره‌مندی از خدمات اینترنتی سازمان وظیفه عمومی از جمله ثبت درخواست معافیت تحصیلی، خروج از کشور و... باید ابتدا در سامانه خدمات الکترونیک انتظامی (سخا) ثبت نام کنند.

بر اساس اطلاعیه پایگاه خبری پلیس، متقاضیان باید با کدملی و شماره تلفن همراهی که به نام خود فرد است در سامانه ثبت نام و کلمه عبور دریافت کنند.

در ادامه این اطلاعیه تصریح شده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر