چرا نتایج قرعه کشی خودرو اعلام نشد؟

چرا نتایج قرعه کشی خودرو اعلام نشد؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 2 پسندیدن
سامانه یکپارچه خودرو از دقایقی پیش به طور کامل از دسترس خارج شد و اعلام نتایج قرعه کشی خودرو به دلیل مشکلات فنی به تاخیر افتاد.

مرحله دوم فروش خودرو در سامانه یکپارچه هفته گذشته به پایان رسید و مراسم قرعه کشی آن دیروز شنبه اول مرداد برگزار شد. بر اساس اطلاعیه رسمی منتشر شده قرار بود امروز دوم مرداد ماه نتایج بر روی سامانه یکپارچه خودرو قرار بگیرد. با این وجود از همان دقایق ابتدای سامانه به شدت کند شد و پس از دقایقی به طور کامل از دسترس خارج شد.

حالا بر اساس اعلام رسمی منتشر شده در این سامانه،‌ اعلام نتایج دومین مرحله از طرح تخصیص خودرو به دلیل مشکلات فنی به ساعت دیگری موکول شده است. زمان اعلام نتایج متعاقبا از طریق این سامانه اعلام خواهد شد.

Loading...

نتایج قرعه‌کشی خودرو اعلام شد

شرکت‌کنندگان در قرعه‌کشی سامانه یکپارچه خودرو می‌توانند نتیجه را در sale.iranecar.com مشاهده کنند.

همه متقاضیان قرعه‌ کشی سایپا برنده شدند

گفتنی است میزان عرضه خودروها (حتی در قالب فروش فوق‌العاده) برای محصولات سایپا بیش از میزان تقاضای ثبت شده بوده است؛ لذا دیگر نیازی به قرعه‌کشی نیست و همه ثبت‌نام‌کنندگان به عنوان برنده اعلام خواهند شد.

این مدت به سبب تطبیق اطلاعات و داده‌های ثبت نام‌کنندگان با طرح جوانی جمعیت و کنترل واجد شرایط بودن در نظر گرفته شده است.همچنین منوچهر منطقی- معاون حمل‌ونقل وزارت صنعت، معدن و تجارت- نیز اعلام کرده است: خوشبختانه باید این خبر را بدهیم که تمامی خودروهای گروه سایپا در دور دوم قرعه کشی در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، از روند قرعه‌کشی خارج شده‌اند. امید است که تا مرحله بعدی، محصولات سایر خودروسازان نیز از قرعه‌کشی خارج شوند.

منبع: اقتصادآنلاین

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر