قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار و قیمت یورو امروز ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ارز ایران امروز افزایش یافت و پس از ورود به کانال ۲۷ هزار تومانی به رقم ۲۷ هزار و ۹۲۰ تومان رسید.
قیمت یورو امروز پس از رشد به رقم ۲۹ هزار و ۶۴۶ تومان رسید.
قیمت پوند انگلیس ۳۵ هزار و ۹-- تومان شد.
همچنین قیمت درهم امارات امروز به ۷ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.
قیمت لیر ترکیه امروز یک هزار و ۹۰۰ تومان معامله شد.

عنوان کمترین (تومان) بیشترین (تومان)
دلار ۲۷,۹۲۰ ۲۸,۶۰۰
یورو ۲۹,۶۴۶ ۲۹,۹۹۲
پوند انگلیس ۳۵,۹۰۰ ۳۵,۳۷۴
درهم امارات ۷,۶۰۰ ۷,۶۵۷
لیر ترکیه ۱,۹۰۰ ۱,۹۱۰

قیمت دلار در کانون صرافان

کانون صرافان نیز دلار را ٢۵ هزار و ۱۵۰ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۴۱۷ تومان برای فروش قیمت‌گذاری کرده است. این کانون در روز گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۱۶۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۴۲۵ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز کاهشی در حدود ۲۰ تومان را ثبت کرده است.

یورو نیز در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۲۵ تومان برای خرید و ۲۸ هزار و ۷۵۶ تومان برای فروش ثبت شده است که به نسبت نرخ روز گذشته که در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۴۶۲ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۷۷۷ تومان برای فروش قیمت خورده بود که در معاملات امروز کاهش قیمتی در حدود ۴۰ تومان را نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۲۹۷ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۵ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۳۳۵ تومان برای فروش و ۲۵ هزار و ۸۳ تومان برای خرید قیمت خورده بود که کاهشی در حدود ۴۰ تومان را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۶۴۲ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۳۵۷ تومان برای خرید قیمت خورده است، در روز گذشته این اسکناس با نرخ ۲۸ هزار و ۷۴۴ تومان برای فروش و ۲۸ هزار و ۴۵۸ تومان برای خرید بود؛ که در معاملات امروز کاهشی در در حدود ۱۰۰ تومان را در قیمت خرید آن را نشان می‌دهد.

منبع نرخ‌ها: شبکه اطلاع‌رسانی ارز و طلا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر