جزییات حادثه خروج قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از خروج قطار مسافربری طبس - یزد از ریل و اعزام امدادگران هلال احمر به محل خبرداد که تاکنون ۱۷ نفر در این حادثه کشته شده‌اند

مهدی ولیپور در این‌باره گفت: در ساعت ۵:۳۰ صبح امروز قطار مسافربری طبس - یزد در حال حرکت در مسیر خود بود که در محدوده ایستگاه مزینو از ریل خارج شد. وی با بیان اینکه این منطقه در شهرستان طبس استان خراسان جنوبی واقع شده، گفت: دوتیم از امدادگران هلال احمر به محل حادثه که در محدوده کیلومتر ۵۰محورطبس قرار دارد اعزام شده‌اند.

‏تاکنون ۱۳ نفر در این حادثه کشته شده‌اند

سخنگوی اورژانس: قطار مسافربری مشهد به یزد در محور طبس از ریل خارج شد که تاکنون در این حادثه ۱۳ نفر فوت کردند و ۵۰ نفر نیز مصدوم شدند؛ حال برخی مصدومان وخیم است. فرماندار شهرستان طبس گفت: قطار با دستگاه زیرکوبی که در ریل وجود داشته برخورد کرده است.

Loading...
خروج قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل

رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه برابر گزارش اولیه پنج واگن‌ از ریل خارج شده است، گفت: علاوه بر امدادگران اعزام شده، هماهنگ شد تا سه فروند بالگرد از بیرجند، مشهد و یزد به محل اعزام شوند. همچنین مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز در این باره به ایسنا گفت: سه بالگرد اورژانس به همراه 10 آمبولانس به محل حادثه اعزام شده است.

Loading...
قطار مسافربری مشهد به یزد از ریل خارج شد

تعداد فوتی‌ها افزایش یافت

فرماندار ویژه شهرستان طبس: طبق بررسی‌های اولیه، حادثه خروج قطار مسافری مشهد- یزد بر اثر برخورد قطار با بیل مکانیکی، رخ داده است.

تاکنون تعداد فوتی‌ها حدود ۱۷ نفر گزارش شده، اما به علت اینکه نیروهای امداد و نجات در حال بررسی قسمت‌‎های دیگر واگن هستند، ممکن است این تعداد افزایش یابد.

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر