کدام کاندیدای ریاست جمهوری بعد از مناظره پیشتاز نظرسنجی‌ها است؟

کدام کاندیدای ریاست جمهوری بعد از مناظره  پیشتاز نظرسنجی‌ها است؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
پس از برگزاری اولین مناظره انتخاباتی سایت‌های مختلف اقدام به نظرسنجی درباره برنده این مناظره کردند و علاوه بر این، دو نظرسنجی درباره اقبال مردم نسبت به کاندیداها منتشر شده است.

بورسان: پس از برگزاری نخستین مناظره انتخابات 1400 چهار سایت خبری اقدام به نظرسنجی درباره برنده این مناظره کردند و علاوه بر این، دو نظرسنجی درباره اقبال مردم نسبت به کاندیداها منتشر شده است.

تا ساعت حوالی ۱۳ امروز در چهار سایت عصر ایران، ایسنا، خبرآنلاین و آفتاب‌نیوز نظرسنجی درباره برنده نخستین مناظره نشان می‌دهد در سه سایت عبدالناصر همتی پیشتاز بوده و در یک سایت ابراهیم رئیسی. البته سایت خبری عصر ایران درباره نظرسنجی خود که فعلا رئیسی برنده مناظره انتخاب شده نوشته است: در دو ساعت اول بعد از انتشار نظرسنجی، رتبه اول با بین ۵۵ الی ۶۰ درصد آرا عبدالناصر همتی بود. با این حال ناگهان با حمله سایبری‌ها مواجه شدیم و بر خلاف روال متعارف رشد آرا در نظرسنجی ها، ناگهان تعداد آرا به ۳ و سپس ۴ برابر رسید و آرای رئیسی از ۶۵ درصد گذشت و آرای همتی به ۲۰ درصد کاهش یافت (و این روند ادامه دارد).

چند روز قبل نیز اتفاق مشابهی برایمان افتاده بود.

میزان مشارکت در این نظرسنجی حدود ۱۷۰ هزار نفر است که میزان آراء کسب شده توسط رئیسی ۶۹ درصد و میزان آراء کسب شده توسط همتی حدود ۱۷ درصد است.

اما در سایت ایسنا همتی اول و رئیسی دوم است.

در سایت خبرآنلاین نیز همتی با حدود ۶۴ درصد آرا اول و رئیسی با ۲۳ درصد آرا دوم بوده است.

در سایت آفتاب‌نیوز هم همتی با ۴۹ درصد آرا اول و رئیسی با ۳۰ درصد آرا دوم بوده است.

هر کاندیدای انتخابات 1400 چند فالوئر در توئیتر و اینستاگرام دارد؟


اینترنت بعد از انتخابات ملی می‌شود؟

منبع: تجارت‌نیوز

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر