شمارش معکوس

مرثیه اقتصاد و بورس در دهه ۹۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 21 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

بورس تهران در روز گذشته اگرچه کار خود را با یک بازدهی مثبت به پایان رساند اما از پس از گذشت یک ساعت، قدرت عرضه‌ها با افزایش نسبتا زیادی همراه شد تا احتمال یک روند کاهشی در آخرین روز هفته را قوت ببخشد. شاخص کل بورس امروز در نهایت یک رشد ۱.۲۹ درصدی را به ثبت رساند و در محدوده ۱.۶۶۸ میلیون واحدی قرار گرفت و در سمت مقابل شاخص هم‌وزن نیز توانست با افزایش ۱.۴۶ درصدی همراه شود تا هم در گروه‌های بزرگ و هم کوچک شاهد تعادلی به سمت مثبت باشیم.

رشد بازار طی روزهای گذشته موجی از خوش‌بینی را در بورس تهران ایجاد کرد و نماگرهای اصلی تالار شیشه‌ای توانستند با مقاومت‌های مهمی مقابله کنند. با این حال اما برای دومین روز متوالی است که نشانه‌هایی از قدرت گرفت فروشندگان در معاملات سهام دیده می‌شود که می‌تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در ادامه با بررسی این دلایل به پیش‌بینی بورس فردا خواهیم پرداخت.

در شمارش معکوس امروز همراه با امیرعلی موسي‌خانی، مشاور ارشد مالی و اقتصادی، به بررسی حباب‌سنجی بازارها و چشم‌انداز آتی بورس پرداختیم. موسی‌خانی در ابتدای صحبت‌های خود عنوان کرد که متاسفانه بورس تهران در اقتصاد ایران، درون چارچوبی حبس شده است و صرفا توسط عده‌ای خاص هدایت می‌شود.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر