بورسان - Bourseon

ارزش سهام عدالت امروز ۱۷ مهر ۱۴۰۰

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
شاخص بورس تهران پس از ۸ روز صعودی، امروز نزول کرد و به یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد رسید، به همین دلیل شاهد افت ارزش سهام عدالت بودیم.

بورسان: امروز ارزش سهام عدالت همراه با شاخص کل بورس تهران ریزش را به ثبت رساند. بورس تهران که معاملات هفته گذشته را سبزپوش به پایان رسانده بود در شروع معاملات این هفته سرخپوش شد. شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز بازار سرمایه با ریزش شدید ۲۲ هزار و ۲۸۰ واحدی در سطح یک میلیون و ۴۶۵ هزار واحد قرار گرفت و پس از ۸ روز نزول کرد.

قیمت سهام عدالت 532 هزار تومانی امروز حدود یک میلیون تومان کاهش داشت و به حدود ۱۲ میلیون و ۲۰ هزار تومان رسید. ارزش 60 درصد این سبد سهام نیز حدود ۷ میلیون و 2۱۲ هزار تومان است.

قیمت سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی نیز به ۹ میلیون و نهصد و هفتاد هزار تومان رسید که ۶۰ درصد آزادشده آن ارزشی معادل ۵ میلیون و نهصد و هشتاد و دو هزار تومان دارد.

ارزش سهام یک میلیون تومانی نیز با کاهش بیش از ۳ میلیون تومانی به ۲۲ میلیون و پانصد و نود و سه هزار تومان رسید که ارزش 60 درصد قابل معامله سهام عدالت یک میلیون تومانی امروز به 13 میلیون و 556 هزار تومان رسید.

جدیدترین خبر از مبلغ واریزی سود سهام عدالت

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر