خبر مهم درباره آزمون استخدامی دولتی سال ۱۴۰۱

خبر مهم درباره آزمون استخدامی دولتی سال ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
تاریخ انتشار کارت شرکت در آزمون استخدامی دولتی سال ۱۴۰۱ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش اعلام شد.

کارت شرکت در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور (ویژه رشته‌های شغلی دستگاه‌های اجرایی به غیر از وزارت آموزش و پرورش) از روز سه شنبه ۲۸ تیر برای مشاهده و پرینت روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش قرار خواهد گرفت.

جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی دولتی سال ۱۴۰۱

داوطلبان شرکت در آزمون، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و ...) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و ...) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.
بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری برای دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.
گفتنی است؛ این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند؛ بنابراین ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده اند با عضویت در این سیستم برای بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر