استقبال مردم از سفر هوایی زیاد شد؟

استقبال مردم از سفر هوایی زیاد شد؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: میزان میانگین پرواز‌ها و ظرفیت این بخش نسبت به پارسال رشد ۴۰ درصدی داشته، اما این میزان پاسخ نیاز مردم را نمی‌دهد که در حال برنامه ریزی برای نوسازی و بازسازی ناوگان هوایی کشور هستیم و به زودی تعداد صندلی ها در این بخش افزایش می‌یابد.

محمد محمدی بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشور اظهار کرد: در حال برنامه ریزی برای نوسازی و بازسازی ناوگان هوایی کشور هستیم و به زودی تعداد صندلی ها در این بخش افزایش می‌یابد.

محمدی بخش گفت: با توجه به کاهش شرایط کرونایی و بهبود شرایط در این بخش میزان درخواست برای سفرهای هوایی افزایش یافته و شاهد استقبال مردم از این بخش هستیم.

افزایش ۴۰ درصدی میانگین پروازها

به گفته رئیس سازمان هواپیمایی کشور میزان میانگین پرواز‌ها و ظرفیت این بخش نسبت به پارسال رشد ۴۰ درصدی داشته، اما این میزان پاسخ نیاز مردم را نمی‌دهد و ما باید بازسازی و نوسازی ناوگان را انجام و این اقدام را در دستور کار خود قرار دهیم و خبر‌های خوبی در این حوزه داریم.

پیش از این اعلام شده بود که میزان درخواست پرواز‌ها در زمان تعطیلات ۵۰ درصد افزایش یافته و سازمان هواپیمایی اعلام کرده بود که باید تعداد هواپیما‌های خریداری شده افزایش بیشتری یابد تا درخواست پرواز با میزان عرضه صندلی برابری کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر