شمارش معکوس

تاثیر کاهش انتظارات تورمی بر بورس

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 22 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

شاخص کل بورس و اوراق بهادار روز گذشته بیش از ۳ درصد کاهش داشت. ارزش معاملات خرد سهام بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان و شاهد خالص فروش اشخاص حقیقی بیش از دو هزار میلیارد تومان بودیم. سومین رکورد خروج اشخاص حقیقی در بورس دیروز ثبت شد.

در بازارهای جهانی نفت برنت ۷۳ دلار، فلز مس ۹۴۲۳ دلار، فلز روی ۲۹۸۳ دلار، طلا ۱۸۱۲ دلار و بیت کوین ۴۸ هزار و ۵۲۰ دلار در حال معامله هستند.

نرخ برابری دلار به ریال در صرافی ملی در کانال ۲۶ هزار تومان، در بازار آزاد ابتدای کانال ۲۷ هزار تومان و سامانه‌نیما ۲۳ هزار تومان است.

عضو ناظر مجلس در شورای عالی بورس نیز عنوان کردند که عرضه کامل فولاد و سیمان در بورس کالا برای جلوگیری از رانت و فساد انجام خواهد شد.

وزیر صمت، آقای فاطمی امین عنوان کردند که به طور جدی در صدد کنترل تورم هستیم. برنامه‌ریزی برای رفع چالش‌های نرخ ارز و تنظیم بازار در حال انجام است.
محمد یوسف امین داور کارشناس ارشد بازار سرمایه در مورد تأثیر انتظارات تورمی بر بورس مهمان بورسآن بودند.

سلمان یزدانی کارشناس و تحلیلگر بازار مشتقات در مورد این بازار گفتگو کردند.

هم اکنون شاخص کل نزدیک ۳ درصد منفی است. ارزش معاملات بیش از ۳ هزار میلیارد تومان است و شاهد خالص فروش نزدیک به ۵۰۰ میلیارد تومان هستیم. شرایط در بورس ملتهب و هیجان فروش را به همراه دارد. به نظر می‌رسد که بورس به کاهش قیمت دلار وزن بالایی داده است.

خبر مهم برای سهامداران سیمانی


عرضه بلوکی سهام عدالت چه تاثیری بر بورس دارد؟

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر