پشت پرده پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی میلان به مهدی طارمی

پشت پرده پیشنهاد ۲۰ میلیون یورویی میلان به مهدی طارمی
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
در چند روز گذشته اخباری در زمینه علاقه مندی باشگاه میلان قهرمان سری آ برای جذب مهدی طارمی ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پورتو به گوش می‌رسد.

رسانه اسپانیایی از دلیل علاقه میلان برای جذب ستاره ایرانی پورتو خبر داد.

در همین رابطه سایت «fichajes» اسپانیا در گزارشی از دلیل علاقه مندی قهرمان سری آ برای جذب ستاره ایرانی پورتو پرده برداشت و نوشت: میلان علاقه‌مند است در بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال مهدی طارمی را به خدمت بگیرد تا بتواند گزینه‌های بیشتری در خط تهاجمی داشته باشد و دست پیولی در خط حمله باز باشد.

روسونری که به بستن قرارداد با چارلز دی کتلایر نزدیک شده است، می‌خواهد به تقویت تیم خود برای فصل آینده با هدف حفظ جایگاه خود به عنوان قهرمان ایتالیا و فراتر از آن رفتن به مراحل بالای لیگ قهرمانان اروپا ادامه دهد. ستاره ایرانی پروفایلی است که باشگاه با توجه به تجربه‌ای که در سطح بین المللی دارد بسیار دوست دارد به خدمت بگیرد.

پیشنهاد ۲۰ میلیونی یورویی میلان رد شد؟

در تازه‌ترین خبر، بعضی از رسانه‌های غیر رسمی و نزدیک به باشگاه پورتو مدعی شدند باشگاه آث میلان ایتالیا خواهان به خدمت گرفتن طارمی است و حتی پیشنهادی ۲۰ میلیون یورویی برای جذب مهاجم تیم ملی ایران ارائه داده است.

صفحه توئیتر Market FCPorto در این ارتباط خبر داد پیشنهاد میلان شامل قراردادی ۱۸ میلیون یورویی به علاوه ۲ میلیون یورو پاداش است اما پورتو این پیشنهاد را نپذیرفته است. به نوشته این صفحه، پورتو حاضر نیست طارمی را با مبلغی کمتر از ۳۵ میلیون یورو به فروش برساند.

مهدی طارمی ۳۰ ساله می‌تواند به عنوان مهاجم مرکزی و همچنین وینگر چپ و هافبک هجومی بازی کند. قرارداد او با پورتو در تابستان ۲۰۲۴ به پایان می‌رسد. او در فصل گذشته در ۴۷ بازی ۲۶ گل به ثمر رساند و ۱۷ پاس گل داد که نشان می‌دهد او در مرحله چشمگیری در دوران حرفه‌ای خود قرار دارد و آماده جهش به یک باشگاه بزرگتر است.

منبع: فوتبالی-مهر

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر