حفظ برتری دوج کوین در حجم بازار

دوج کوین شبیه رمزارز شیبا بالا می‌رود؟

دوج کوین شبیه رمزارز شیبا بالا می‌رود؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 2 پسندیدن
میم کوین‌ها در اوایل سال میلادی توجه‌های زیادی را به مدد ایلان ماسک و مارک کوبان جلب کردند و سودهای چند صد درصدی را نصیب سرمایه‌گذارن خود کردند. محبوبیت دوج کوین سبب ایجاد میم کوین‌های زیادی با تم شبیه دوج کوین و عکس سگی به عنوان لوگو شد.

بورسان: به نظر می‌رسد دوج کوین و شیبا الگوی رفتاری مشابه‌ای دارند. در صورت تایید این موضوع بعد از صعود خیره‌کننده شیبا باید منتظر کاهش قیمت در آن باشیم. اما شیبا با کاهش ۴۰ درصدی دوباره به مدار صعودی بازگشت.

علت رشد شیبا

به نظر می‌رسد آنچه در گذشته اتفاق افتاده است دوباره در حال وقوع بوده و بعد از رشد چشمگیر شیبا این بار نوبت دوج کوین است که مثلث تشکیل شده را به سمت بالا بشکند و بر اساس شواهد دوج کوین آماده این رالی است. رشد قیمت بیت کوین سبب رشد رالی میم کوین‌ها شده است درحالی که بیت‌کوین دوباره کاهش یافته بود میم توکن‌ها همچنان روند صعودی خود را حفظ کردند. همچنین در کنار افزایش قیمت بیت‌کوین که رشد قیمتی بسیاری از ارزها را سبب شده ، توییت ایلان ماسک از یک سگ شیبا دلیل دیگر رشد این ارز بوده است.

آیا صعود تاریخی بیت کوین نزدیک است؟

شیبا اینو اکوسیستم خود را گسترش می‌دهد

شیبا اینو در بین ۵ میم کوین برتر، بهترین عملکرد را در با ۴۰۰ درصد رشد در هفته گذشته داشته است و به سقف تاریخی خود نزدیک شد. افزایش قیمت شیبا در حالی اتفاق افتاد که اکوسیستم پشت این توکن گسترش یافته که شامل صرافی شیبا سواپ ShibaSwap است و ادعا می‌کند هزینه‌های مبادله کمتری نسبت به صرافی یونی سواپ (Uniswap) دارد و همچنین از طریق تامین نقدینگی، راهی برای دریافت بازدهی برای سرمایه‌گذارن ایجاد خواهد کرد.

شیبا همچنین از یکی از معدود توکن‌های میمی است که در چندین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، از جمله Coinbase و Binance، در حال معامله است و از این طریق نقدینگی و حجم معاملات کافی را برای معامله گران علاقه مند به این ارز فراهم می‌کند.

جامعه شیبا نیز علاقه زیادی به راه‌اندازی پروتکل Shiboshi NFT در آینده نشان داده اند.

دوج آماده جهش صعودی

شیبا ممکن است که بیشترین درصد رشد را داشته باشد اما با اختلاف دوج کوین سهم و ارزش بالاتری دارد و میم کوین برتر است.

دادهای ورتکز VORTECS حاکی از آن هستند که احتمالا رشد قیمتی خوبی در ماه اکتبر برای دوج رقم خواهد خورد. این پیش‌بینی بر اساس الگوریتمی است که روند تاریخی و شرایط کنونی بازار این ارز را در نظر می‌گیرد. عواملی نظیر حجم معاملات، سنتیمنت بازار، حرکت اخیر قیمت و فعالیت‌های توییتری از مواردی است که در این تحلیل لحاظ شده اشت.

Loading...
تابلوی معاملات دوج کوین

دوج کوین در روز یکم اکتبربه رتبه ۷۴ این شاخص رسید و به منطقه سبز که حاکی از افزایش قیمت است وارد شد. بعد از این اتفاق دوج کوین در طی دو روز ۲۶ درصد رشد کرد.

همچنین حرکت نهنگ‌ها نیز تایید کننده احتمال وقوع رشد در این ارز است.

در هر صورت تحلیل فوق بر اساس شواهدی است که بدست آمده و ممکن است با خطا همراه باشد. در بازار مالی همواره احتمال وقوع اتفاق‌های غیرمنتظره وجود دارد.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر