پردرآمدترین ورزشکاران جهان چه کسانی هستند؟

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

بورسان: طبق برآوردهای فوربز، 10 ورزشکار پردرآمد، در مجموع 992 میلیون دلار در 12 ماه گذشته پول درآورده‌اند. این پول پیش از کسر مالیات و کارمزدهای عوامل است. ستارگان برتر ورزشی بهتر از همیشه عمل کرده‌اند، معیار این رتبه بندی درآمد 80.9 میلیون دلاری است که در اختیار یانیس آنتتو کومپو، در باشگاه میلواکی باکس قرار دارد. رشد 8 درصدی نسبت به رکورد 75 میلیون دلاری سال 2021 دیده می‌شود.

با 30 ساله شدن نیمار در فوریه امسال، آنتتو کومپو تنها عضو 10 نفر برتر امسال است که همچنان در دهه 20 سالگی قرار دارد. او که دو بار ارزشمندترین بازیکن ان بی ای شده، در دسامبر سال 2020 قراردادی 5 ساله به ارزش 228 میلیون دلار امضا کرد که بزرگترین قرارداد لیگ از نظر ارزش کل تا امروز است.

در رتبه 9 تام بریدی 83.9 میلیون دلار درآمد کسب کرده. در رتبه هشتم کانلو آلوارزی قرار می‎‌گیرد که 90 میلیون دلار درآمد داشته. شماره هفت راجر فدرر است که 90.7 میلیون دلار درآمد کسب کرده. در شماره ششم کوین دورنت قرار دارد که 92.1 میلیون دلار درآمد داشته. رتبه پنجم استف کوری قرار دارد که 92.8 میلیون دلار پول به دست آورده. در شماره چهار نیمار جای دارد که 95 میلیون دلار درآمد داشته است .در رتبه سوم کریستیانو رونالدو با درآمد 115 میلیون دلاری قرار دارد. بیشتر درآمد رونالدو از حضور گسترده وی در رسانه‌های اجتماعی‌اش ناشی می‌شود.

شماره دو لبرون جیمز است که 121.2 میلیون دلار درآمد کسب کرده و شماره یک لیونل مسی است که 130 میلیون دلار پول درآورده است. مسی برای دومین بار است که در صدر رتبه بندی سالانه فوربز جای می‌گیرد.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر