30 هزار نفر قربانی کرونا در ایران

  • اشتراک‌گذاری
  • 💜
  • 👁️65

بورسان: مجموع جان باختگان کرونا در ایران به بیش از ۳۰ هزار نفر رسید. به گفته سخنگوی وزارت بهداشت طی 24 ساعت گذشته تعداد جانباختگان در اثر ابتلا به ویروس کرونا در کشور ۲۵۳ نفر بوده و بر این اساس مجموع جان باختگان کرونا به ۳۰ هزار و 123 نفر رسیده است.

سیما سادات لاری گفت: از دیروز تا امروز ۲۶ مهر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 4103 بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که 1779 نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۵۲۶ هزار و ۴۹۰ نفر رسید.

به گفته او، تا کنون ۴۲۳ هزار و ۹۲۱ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند اما هنوز چهار هزار و ۷۲۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.تا کنون چهار میلیون و ۴۸۲ هزار و ۲۶۳ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وضعیت در 27 استان کشور معادل 97 درصد قرمز است و سه استان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند. استانهای تهران، اصفهان، قم، آذربایجان شرقی، خراسان جنوبی، سمنان، قزوین، لرستان، اردبیل، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، بوشهر، زنجان، ایلام، خراسان رضوی، مازندران، چهارمحال و بختیاری، البرز، آذربایجان غربی، مرکزی، کرمان، خراسان شمالی، همدان، یزد و کردستان در وضعیت قرمز و استانهای هرمزگان، فارس و گلستان نیز در وضعیت هشدار قرار دارند.

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر