زنگ پایان

روی ناخوش بورس به گزارش‌های فصلی نمادها

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 28 پسندیدن
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
Playback Rate
1.00x

شاخص کل بازار سهام امروز افت 1.87 درصدی را به ثبت رساند و در ارتفاع 1.657 میلیون واحدی قرار گرفت. بازار سهام رویکردی منفی را از خود نسبت به گزارش‌های 9ماهه شرکت‌ها به نمایش گذاشت. شاخص کل هم‌وزن هم که نماینده سهام کوچکتر است امروز ریزشی بود و 0.81 درصد افت پیدا کرد.

ارزش معاملات خرد سهام و حق تقدم نیز به 10 هزار میلیارد تومان رسید که عدد مطلوب برای روز منفی بورس محسوب می‌شود. از این میان شاهد خروج پول 859 میلیارد تومانی سرمایه حقیقی از کلیت بازار سهام و صندوق‌های سهامی بودیم.

در بخش اول برنامه امروز همراه با احسان حریرچی، کارشناس ارشد بازار سرمایه به بررسی گزارشات ۹ ماهه منتشر شده در سامانه کدال پرداخته شد و صنایعی همچون پتروشیمی‌ها، فلزات اساسی و خودرویی‌ها مورد بررسی قرار گرفت. وی در ادامه به فرصت‌های سرمایه‌گذاری موجود در بازار سرمایه اشاره داشت و صنایع و نمادهایی که می‌توانند در یک سال آتی بازدهی بالاتر از دلار را نصیب سرمایه‌گذاران کنند را برشمارد.

در بخش دوم این برنامه، تحریریه فردای اقتصاد به تشریح مهم‌ترین اتفاقات و اخبار بازارهای سرمایه‌گذاری پرداخت و عملکرد هر کدام از بازارها را مورد تشریح قرار داد.

ویدئوهای مرتبط
فهرست پخش
شروع برنامه
پیشنهاد سردبیر