خبر مهم درباره زمان اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان

خبر مهم درباره زمان اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

یوسف نوری در سفر به شهرستان اسلام‌آباد غرب اظهار داشت: شیوه‌ نامه اجرایی رتبه بندی معلمان از طریق مرکز نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شده است.

زمان اجرایی شدن طرح رتبه بندی معلمان

وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: فرآیند رتبه‌ بندی معلمان از هفته آینده به طور عملی با بارگذاری مدارک از سوی فرهنگیان در سامانه، وارد مرحله اجرایی می‌شود.

بارگذاری مدارک معلمان

بر این اساس با ابلاغ شیوه‌نامه آیین نامه اجرایی رتبه بندی معلمان از سوی مرکز فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش به استان‌ها، معلمان خواهند توانست تا مدارک خود را در سامانه‌ای که به همین منظور از قبل آماده شده است، بارگذاری کنند.
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش به همراه برخی از اعضای هیئت دولت و در معیت رئیس جمهور صبح امروز وارد استان کرمانشاه شد که در این سفر کاری یک روزه با حضور در شهرستان‌های اسلام‌آباد‌غرب و دالاهو، ضمن بررسی وضعیت آموزش و پرورش استان و همچنین بازدید میدانی از برخی پروژه‌های در دست اقدام حوزه تعلیم و تربیت این استان در نشست شورای اداری شهرستان‌های مذکور شرکت می‌کند.
حضور در گلزار شهدای اسلام‌آباد‌ غرب و کرند و ادای احترام به مقام شامخ شهدا، دیدار با خانواده معظم شهدا و دیدار با فرهنگیان این دو شهرستان از دیگر برنامه‌های وزیر آموزش و پرورش در این سفر یک روزه است.

منبع: تسنیم

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر