شرط تماشای مسابقات کشتی اعلام شد

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
پس از دوسال از محدودیت‌های کرونا حاتمی گفت: حضور تماشاگران در سالن کشتی محل برگزاری مسابقات با ارائه کارت واکسیناسیون کرونا مانعی ندارد.

هوشنگ حاتمی سرپرست باشگاه سیناصنعت ایذه در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، گفت: تیم کشتی سینا صنعت روز چهارشنبه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد واحد ایذه میزبان تیم‌‌های رضا پویش تهران، رهپویان شهید سلیمانی و جوانان البرز در دور برگشت گروه سوم لیگ برتر کشتی فرنگی خواهد بود.

او افزود: مسابقات در چهار گروه با شرکت ۱۶ تیم برگزار می‌شود و در نهایت تیم‌های نخست گروه‌ها راهی مرحله نیمه نهایی خواهند شد تا تکلیف تیم‌های برتر این دوره را مشخص کنند.

حاتمی در ادامه اظهارکرد: سینا صنعت ایذه که با ترکیبی متشکل از کشتی‌گیران جوان و آینده‌دار ایذه‌ای و چند کشتی گیر باتجربه وارد لیگ شده است، به عنوان پرافتخارترین تیم حاضر در مسابقات به دنبال کسب عنوان قهرمانی است.

سرپرست تیم کشتی سینا صنعت ایذه در پایان گفت: حضور در سالن محل برگزاری مسابقات با ارائه کارت واکسیناسیون کرونا بلا مانع خواهد بود تا ورزش‌ دوستان ما پس از مدتها دوری از اماکن ورزشی، فرصت تماشای هنرنمایی فرزندان خود را داشته باشند‌.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر