سبقت عجیب سکه از دلار

قیمت طلا و قیمت سکه امروز 20 تیر ۱۴۰۱

قیمت طلا و قیمت سکه امروز 20 تیر ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

بورسان: دوشنبه قیمت دلار و سکه بار دیگر صعودی شد. سکه طرح جدید با افزایش ۱.۸ درصدی اکنون به نزدیکی ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسیده است. این در حالی است که دلار بازار آزاد تنها حدود ۰.۵ درصد رشد داشت.برخی معامله‌گران بازار ارز سفر پیش روی جو بایدن به خاورمیانه و طرح پدافند هوایی طراحی شده برای مقابله با ایران را عاملی برای تشدید تنش‌ها بین ایران، غرب و برخی کشورهای منطقه می‌دانند و آن را در کنار سکوت خبری برجام در رشد قیمت‌ها موثر ارزیابی می‌کنند.همچنین افزایش ۲۷۰ هزار تومانی قیمت سکه امامی در معاملات امروز در حالی رخ داد که قیمت طلای جهانی حتی کاهشی بود و با افت ۰.۴ درصدی به ۱۷۳۵ دلار رسید.
به نظر می‌رسد با تشدید محدودیت‌های خرید ارز، عده‌ای همچون گذشته بیشتر به سمت خرید سکه و طلا روی آورده‌اند. ناگفته نماند طی روزهای گذشته بسیاری افراد پیامک‌هایی از سوی قوه قضاییه مبنی بر قاچاق بودن عرضه، حمل یا نگهداری ارزِ فاقد صورتحساب خرید معتبر یا فاقد مجوز ورود توسط اشخاصی غیر از صرافی، بانک یا موسسه مالی اعتباریِ دارای مجوز از بانک مرکزی، دریافت کردند.

قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم امروز به ۱۴ میلیون و 456 هزار تومان رسید و سکه طرح جدید (امامی) در رقم ۱5 میلیون و 288 هزار تومان معامله شد.
قیمت نیم‌ سکه امروز به ۸ میلیون ۲80 هزار تومان رسید.
قیمت ربع سکه امروز ۵ میلیون و ۲80 هزار تومان شد.
قیمت سکه یک گرمی امروز ۳ میلیون تومان است.
قیمت اونس طلا امروز در بازارهای جهانی به هزار و 734 دلار رسید.
قیمت طلا ۱۸ عیار امروز هر گرم به مبلغ یک میلیون و ۳96 هزار تومان معامله می‌شود

Loading...
قیمت طلا و قیمت سکه امروز 20 تیر ۱۴۰۱
اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر