بورسان - Bourseon

پیام احمدی‌نژاد از خارج ایران

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن
محمود احمدی نژاد که برای بازدید از نمایشگاه اکسپوی ۲۰۲۰ به امارات سفر کرده است، گفت: سعی می‌کنم به بیشتر غرفه‌ها سر بزنم و پیام ملت ایران را که پیام صلح، دوستی و برادری برای همگان است، ان شاءالله به سایر ملت‌ها ابلاغ کنم.

محمود احمدی نژاد که روز گذشته به دبی سفر کرده در بازدید از اکسپو، پیامی صادر کرد؛

نمایشگاه اکسپو، یک نمایشگاه مردمی و کشوری و ماهیت آن ماهیت فرهنگی است. معمولا وقتی نام نمایشگاه می‌آید، شرکت‌ها می‌آیند و کالاهای خودشان را عرضه می‌کنند و خرید و فروش می‌شود. نمایشگاه اکسپو، نمایشگاه ملل است یعنی همه کشورها می‌آیند و فرهنگ، داشته‌ها و توانمندی‌های خودشان را عرضه می‌کنند، یعنی در واقع یک ملت حضور پیدا می‌کند.

اکسپو برای همبستگی جهانی و برای ساختار آینده است. شعار اکسپو و به‌خصوص امسال که در کشور همسایه و دوست ما، امارات برگزار می‌شود، همفکری برای ساختن آینده بهتر است، یعنی متعلق به همه است. آینده خوب هم فقط با خواست همگان محقق می‌شود.

منت ۲۰۰ میلیونی نشدن پراید را بر سر مردم می‌گذارند

همه دست به‌دست هم بدهیم، مشارکت کنیم، بهترین هایمان را روی هم بگذاریم، اشتراک نظر پیدا کنیم، همفکری کنیم، مشترکاتمان را توسعه دهیم و آینده زیبا را بسازیم. این کاری است که باید اتفاق بیفتد.

مرزهای پوشالی ساخته شده توسط شیطان، تحت نام‌های گوناگون اعم از مرزهای جغرافیایی، نژادی، سیاسی و حتی مرزهای مذهبی، مانع همبستگی و پیشرفت ملت ها، مانع ساختن دنیایی پر از صلح و برادری برای همه است و این نمایشگاه کمک می‌کند که همه با داشته هایشان برای تعامل، همفکری، ساختن و همکاری بیایند.

ملت بزرگ ایران سابقه طولانی و ذخایر فرهنگی عظیم انسانی و جهانی دارد. در واقع فرهنگ ملت ایران، فرهنگ جهانی ست، فرهنگ تعامل و فرهنگ برادری، صلح و دوستی است، فرهنگ ساختن آینده‌ای بهتر برای همگان است، فرهنگ همکاری و همدلی ست.

بحران اقتصادی جدید در انتظار خانواده‌ها؟

جا دارد که ملت و کشور ایران در این عرصه جهانی به‌خصوص در این نمایشگاه حضور پررنگ تر و اثرگذارتری داشته باشد.

ما به نمایندگی از ملت ایران آمدیم و به نوعی حضور پیدا کردیم. من سعی می‌کنم به بیشتر غرفه‌ها سر بزنم و پیام ملت ایران را که پیام صلح، دوستی و برادری برای همگان است، ان شاءالله به سایر ملت‌ها ابلاغ کنم و سعی می‌کنم بیشترین تعداد را بروم هم از نزدیک ببینم، تجربیات را دریافت کنم و هم اینکه پیام را ابلاغ کنم.

برای همه ملت‌ها و ملت عزیز ایران و آحاد بشر، سلامتی و موفقیت آرزو می‌کنم.

پاویون ایران - ۲۱ مهر ۱۴۰۰

منبع: کانال دولت بهار

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر