برنامه دولت رئیسی برای حقوق کارگران چیست؟

برنامه دولت رئیسی برای حقوق کارگران چیست؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به برنامه‌های دولت برای حقوق کارگران اشاره کرد و گفت: تنظیم روابط کارفرما و کارگران در چارچوب قانون کار از جمله اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، از جمله اقداماتی است که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می‌شود.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت به دنبال رفع دغدغه حقوق و دستمزد و معیشت جامعه کارگری است و با تصمیم‌سازی در نشست‌های شورای‌عالی کار این معضلات را به حداقل ممکن خواهیم رساند.

وضعیت معیشت کارگران تغییر می‌کند؟

حسین رعیتی فرد در بازدید از یک واحد صنعتی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید داخل گفت: تلاش ارکان وزارت مردم بر این است تا چرخ تولید هیچ کارخانه‌ای از کار نیفتد و به وضعیت معیشت کارگران رسیدگی کند.

وی افزود: در حوزه اشتغال ظرفیت‌ها، شناسایی شده است تا ایجاد اشتغال مهارت محور، طبق زمان بندی به مرحله اجرا برسد.

رعیتی فرد با اشاره به اقدامات دولت در حوزه تسهیل کار و تولید گفت: تنظیم روابط کارفرما و کارگران در چارچوب قانون کار از جمله اجرای طرح طبقه بندی مشاغل، از جمله اقداماتی است که در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تا حصول نتیجه مطلوب پیگیری می‌شود.

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به مدیریت جهادی شهید سلیمانی در پیگیری و رفع مشکلات و مسائل گفت: نحوه شهادت شهید سلیمانی نیز نشان از همین مدیریت جهادی دارد چرا که برای مقابله با توطئه دشمنان در تمامی مناطق حضور داشت.

وی با تاکید بر لزوم توجه به دشمن شناسی و جنگ شناختی در زمان کنونی تصریح کرد: دشمن در فضای مجازی تلاش دارد با ایجاد محدودیت، تفکر و شخصیت شهید سلیمانی برجسته نشود و ما نیز باید در این فضا با تبیین دشمنی‌های صورت گرفته مقابله به مثل کنیم.

منبع: ایرنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر