اسپرسو بورسان یکشنبه 22 خرداد؛ آنچه سرمایه‌گذاران باید بدانند

سهمیه‌بندی بنزین به ایستگاه پایانی رسید؟

سهمیه‌بندی بنزین به ایستگاه پایانی رسید؟
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 3 پسندیدن
ناصر رییسی فرد رییس کانون کارفرمایان جایگاه های سوخت در گفتگو با بازار اعلام کرده کارت سوخت جایگاه دارها در یکی الی دو شهر به صورت پایلوت حذف شده است.

بورسان: اسپرسو بورسان ساعت ۸ صبح هر روز خلاصه‌ای از مهمترین اخباری که پیش از شروع معاملات بازارها لازم است بدانید، در اختیار شما قرار می‌دهد.

بورس روز گذشته متعادل و منفی بود. به طوری که شاخص کل افت ۲،۰۱۱ واحدی (معادل ۰.۱۳ درصد) را تجربه کرد. شاخص هم‌وزن نیز با افت ۰.۳۶ درصدی همراه شد.

ارزش معاملات خرد به ۳،۶۳۳ میلیارد تومان رسید. در بین صنایع سرمایه‌گذاریها و خودرو و قطعات و فلزات اساسی در بین نمادها فسازان، خگستر و امینیکم بیشترین ارزش معاملات را داشتند.

حدود ۴۰۵ میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت افراد حقوقی به حقیقی در بازار اتفاق افتاد. بیشترین ورود پول حقیقی به نمادهای وآذر و قاسم بود. حقوقی‌ها هم بیشترین خالص خرید را در نمادهای فملی و شبندر داشتند.

برنت که معاملات این هفته را با 120 دلار آغاز کرده بود، در طول هفته روند افزایشی داشت و تا 123 دلار نیز صعود کرد اما در نهایت معاملات آخر هفته را با 121 دلار به پایان رساند.

معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره زمان اعلام نتایج اعتراضات ثبت شده پیرامون دهک‌بندی: احتمالا نتایج نهایی اعتراضات تا پایان ماه و طی یکی دو هفته دیگر از طریق سامانه حمایت اعلام می‌شود.

بورس کالا با صدور اطلاعیه ای از راه اندازی قرارداد آتی نقره برای تحویل مهر ماه ۱۴۰۱ از روز دوشنبه ۲۳ خرداد ماه جاری خبر داد.

سخنگوی وزارت صمت: هدف وزارت صمت حذف قرعه کشی خودرو است./ ۱۶۱ هزار دستگاه خودرو از ابتدای سال تولید شده است.

سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز: لوازم یدکی خودرو در رتبه نخست کشفیات قاچاق در کشور است.

وزیر راه و شهرسازی: با توجه به افزایش قیمت مصالح ساختمانی، قیمت نهضت ملی مسکن افزایش خواهد یافت.

ناصر رییسی فرد رییس کانون کارفرمایان جایگاه های سوخت در گفتگو با بازار اعلام کرده کارت سوخت جایگاه دار ها در یکی الی دو شهر به صورت پایلوت حذف شده است.

قیمت دلار طبق اعلام کانال‌های غیررسمی تا سطح بی‌سابقه ۳۲۸۵۰ تومان رشد کرد.

قیمت سکه معاملات هفته جدید را صعودی آغاز کرد و ابتدا تا نزدیکی ۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان پیشروی کرد. اما حوالی ساعت ۱۶ مسیر داده و در نهایت معاملات دیروز را بدون تغییر در محدوده ۱۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به پایان رساند.

ارزش معاملات سکه در بورس کالا دیروز رکورد شکست و تنها در سکه رفاه بیش از ۲۰۰ میلیارد تومان بود.

میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در مذاکرات وین در ارزیابی وضعیت مذاکرات پس از صدور قطعنامه شورای حکام پیش‌بینی کرد گفت‌وگوها برای مدتی در بن‌بست بمانند.

در جریان سفر نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا به تهران، ایران و ونزوئلا توافقنامه همکاری ۲۰ ساله امضا کردند.

رئیسی: سیاست خارجی ما همواره ارتباط با کشورهای مستقل بوده و ونزوئلا نشان داد در برابر تهدیدات امپریالیسم مقاومت داشته است.

رهبر انقلاب: تجربه ایران و ونزوئلا نشان داد تنها راه پیروزی در برابر فشار‌های آمریکا مقاومت است.

دومین کشتی نفتکش ساخت ایران به سفارش ونزوئلا به این کشور تحویل شد.

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر