حمایت جدید ایلان ماسک از دوج کوین مقابل رمزارز شیبا

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • 1 پسندیدن

بیلی مارکوس، یکی از بنیان‌گذاران دوج کوین، در توییتر خود به انتقاد از هیاهویی پرداخته است که گاهی اوقات ارزهای دیجیتال را احاطه می‌کند و توسط افرادی که می‌خواهند با سوار شدن بر این موج هیجانی یک شبه ثروتمند شوند، استفاده می‌شود. در واکنش به این توییت، مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک نیز از او حمایت کرده است؛ گویی او نیز مخالف جو هیجانی و تبلیغاتی بازار است.

برخی افراد در جامعه ارزهای دیجیتال اما معتقدند که ایلان ماسک خود باعث ایجاد هیجان در ارزهای دیجیتال می‌شود. زمانی که ماسک در ماه می میلادی در برنامه محبوب Saturday Night Live درمورد محبوب‌ترین ارز خود یعنی دوج کوین صحبت کرد، بهای این ارز اوج تاریخی ۰.۷۳۷۶ دلار را به ثبت رساند.

کلافگی بنیان‌گذار دوج کوین از کاربران شیبا

بیلی مارکوس، بنیان‌گذار دوج کوین، با انتشار یک پیام جدید در توییتر نشان داد به شدت از دست کاربران شیبا اینو به ستوه آمده است. مارکوس که حدود ۸ سال پیش دوج کوین را راه‌اندازی کرد در پیام خود نوشت هیچ ارتباطی با پروژه شیبا اینو ندارد و دوج کوین را هم عملاً رها کرده است. وی افزود به دلیل پیام‌های بی‌شماری که کاربران شیبا اینو برایش ارسال می‌کردند، بخش برقراری تماس را از وب‌سایت خود حذف کرده است.

منبع: ارزدیجیتال

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر