جدایی کاپیتان‌ها پدیده این فصل فوتبال ایران

جدایی کاپیتان‌ها پدیده این فصل فوتبال ایران
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
فصل نقل و انتقالات با جدایی برخی کاپیتان‌ها و بازیکنان باتجربه از تیم‌های لیگ برتری همراه بود.

فصل نقل و انتقالات لیگ برتر با تغییر و تحولات بسیاری در هر ۱۶ تیم لیگ برتری همراه بود. چه تیم‌هایی که سرمربی خود را تغییر دادند و چه تیم‌هاییمانند پرسپولیس و فولاد که با کادرفنی فعلی خود ادامه می‌دهند، تصمیم به خانه تکانی گرفتند.

جدایی کاپیتان‌ها

در نتیجه شاهد جدایی بسیاری از بازیکنان باتجربه از تیم‌های خود بودیم. وریا غفوری کاپیتان استقلال، عزت پورقاز کاپیتان سپاهان، مجتبی ممشلی کاپیتان نساجی، لوسیانو پریرا کاپیتان فولاد و رامتین سلیمان‌زاده کاپیتان آلومینیوم اراک از تیم‌های خود جدا شدند. اگر به این جمع خداحافظی سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس و قاسم حدادی‌فر کاپیتان ذوب آهن را هم اضافه کنیم شاهد تغییر و تحولات بسیار و رفتن بازیکنان باتجربه از تیم‌های خود خواهیم بود.

اگر وقفه کوتاهی را که حدادی‌فر راهی تراکتور شد و یک فصل به عنوان سرباز در این تیم بازی کرد، فاکتور بگیریم، او ۱۶ فصل برای ذوب آهن بازی کرد. هم‌چنین سید جلال حسینی به جز دو فصلی که در لیگ دوازدهم و سیزدهم در پرسپولیس بود، شش فصل متمادی از لیگ شانزدهم تا بیست و یکم در ترکیب پرسپولیس به میدان رفت.

وریا غفوری، کاپیتان استقلال از لیگ شانزدهم تا بیست و یکم به مدت شش فصل پیراهن شماره ۲۱ استقلال را به تن داشت اما در نهایت راهی فولاد شد.

از سوی دیگر دو بازیکن باتجربه فولاد یعنی لوسیانو پریرا و احسان مرادیان از این تیم‌ها جدا شدند که روی هم رفته ۱۰ فصل متمادی برای قرمزپوشان خوزستان به میدان رفته بودند.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به باتجریه‌ترین بازیکنانی که از یک تیم جدا و راهی تیم دیگری شده‌اند:

Loading...

منبع: ایسنا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر