قیمت آپارتمان در مناطق خوش آب و هوای تهران +‌جدول

قیمت آپارتمان در مناطق خوش آب و هوای تهران +‌جدول
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
قیمت رهن، اجاره و خرید آپارتمان در تهران بسیار بالا رفته و تمام وعده‌ها برای کاهش قیمت مسکن پوچ بوده است. درکه یکی از خوش آب‌و هواترین مناطق تهران در همه فصل‌های سال است و در این اوضاع مسکن قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز در این محله بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان است و تا ۱۴۰ میلیون تومان هم می‌رسد.

درکه منطقه کوهستانی تهران است که این روزها بستر ساخت‌وساز گسترده واحدهای مسکونی شده است. عده‌ای این ساخت‌وسازها در بستر کوهستان را نوعی کوه‌خواری توصیف کرده‌اند با وجود این، حالا مسکن در این منطقه با قیمت گزافی خرید و فروش می‌شود.

قیمت خانه در منطقه درکه تهران چند؟

منطقه تفریحی و کوهستانی درکه تهران حالا چند سالی است که بستر ساخت‌وساز مسکونی شده است و علاوه بر ویلا، مجتمع‌های آپارتمانی متعددی در این منطقه ساخته شده است. درحال‌حاضر قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز در این محله بالاتر از ۱۰۰ میلیون تومان است و تا ۱۴۰ میلیون تومان هم می‌رسد. قیمت آپارتمان نوساز در برخی نقاط این محله مانند اوین اندکی ارزان‌تر است.

قیمت هر مترمربع تاپارتمان‌های قدیمی‌تر این محله به متری ۶۰ میلیون تومان هم می‌رسد. البته قیمت آپارتمان‌های قدیمی‌تر در این محله با یکدیگر اختلاف زیادی دارد و فعالان بازار مسکن این محله می‌گویند که این موضوع بیشتر به سطح امکانات و موقعیت جغرافیایی آپارتمان برمی‌گردد. با این حال اختلاف قیمت‌ها در این محله زیاد است و به نظر می‌رسد که فروشندگان این محله سلیقه‌ای‌تر از سایر محلات تهران برای ملک خود قیمت‌گذاری کرده‌اند.

در ادامه قیمت تعدادی از آپارتمان‌های محله درکه را با استناد به آخرین فایل‌های فروش مشاوران املاک می‌بینید؛

Loading...
قیمت آپارتمان در درکه تهران

منیع: اقتصاد آنلاین

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر