علت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا اعلام شد

علت تاخیر در تحویل خودروهای تیبا اعلام شد
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن
معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا درباره تأخیر در تحویل خودرو‌های تیبا و تیبا ۲ گفت: با هدف ارتقاء کیفی خودرو‌های مذکور، این گروه خودروسازی اقدامات سختگیرانه‌ای تعریف کرده تا بتواند رضایت مشتریان را در خصوص کیفیت برآورده کند که به تأخیر زمانی در تحویل این خودرو‌ها منجر شده است.

فرزاد غزایی، معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا درباره تأخیر در تحویل خودرو‌های تیبا و تیبا ۲ گفت: پس از کنترل‌های سختگیرانه مجدد و حصول اطمینان از کیفیت مطلوب و با هماهنگی سازمان‌های نظارتی به زودی تعهدات ایجاد شده برای این دو خودرو را اجرایی خواهیم کرد.

معاون کیفیت گروه خودروسازی سایپا درباره تأخیر در تحویل خودرو‌های تیبا و تیبا ۲ افزود: با هدف ارتقاء کیفی خودرو‌های مذکور، این گروه خودروسازی اقدامات سختگیرانه‌ای تعریف کرده تا بتواند رضایت مشتریان را در خصوص کیفیت برآورده کند و این مهم در کنار کسب مجوز‌های لازم به تأخیر زمانی در تحویل این خودرو‌ها منجر شده است.

وی با بیان اینکه این اقدامات تعریف شده و در حال اجرا است گفت: همه توان گروه خودروسازی سایپا در جهت انجام کامل آن بسیج شده که امیدواریم با اقدامات در حال انجام و تعامل با سازمان‌های نظارتی مشکل این بخش از مشتریان در روز‌های آتی برطرف شود.

به نواقص خودروها رسیدگی می‌شود

غزایی افزود: گروه سایپا خود را متعهد می‌داند تا هر نقصی را که از سوی مشتریان اعلام می‌شود با بهره گیری از شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت سایپایدک و امدادگران شرکت امدادخودرو سایپا در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت ویژه رسیدگی و رفع کند.

او تاکید کرد: سیاست‌های جدید گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته با تغییر زیربنایی در مفاهیم مشتری مداری و کیفیت تدوین شده است که در بخش محصول ارتقاء کیفیت محصولات جاری و رفع نواقص اعلامی از سوی مشتریان و همچنین جایگزینی محصولات با طراحی جدید به جای خودرو‌های قدیمی در اولویت قرار دارد.

معاون کیفیت سایپا افزود: علاوه بر سرمایه گذاری در تجهیز خطوط تولید خودروسازان و قطعه سازان، انتقال دانش فنی خودروسازان برتر جهان نیز در دستور کار گروه سایپا قرار گرفته است.

منبع: روابط عمومی سایپا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر