قیمت دلار یورو و لیر ترکیه امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

قیمت دلار یورو و لیر ترکیه امروز ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

قیمت دلار امروز در بازار آزاد ارز ایران امروز افزایش یافت و به رقم ۲۸ هزار و ۱۹۰ تومان رسید.
قیمت یورو امروز پس از کاهش وارد کانال ۲۹ هزار تومانی شد و به رقم ۲۹ هزار و ۹۵۲ تومان رسید.
قیمت پوند انگلیس ۳۴ هزار و ۹۵۷ تومان شد.
همچنین قیمت درهم امارات امروز به ۷ هزار و ۶۹۴ تومان رسید.
قیمت لیر ترکیه امروز یک هزار و ۹۲۰ تومان معامله شد.

عنوان کمترین (تومان) بیشترین (تومان)
دلار ۲۸,۱۹۰ ۲۸,۳۱۰
یورو ۲۹,۹۵۲ ۳۰,۴۹۰
پوند انگلیس ۳۴,۹۵۷ ۳۵,۱۵۳
درهم امارات ۷,۶۹۴ ۷,۷۲۴
لیر ترکیه ۱,۹۲۰ ۱,۹۳۰

قیمت دلار در کانون صرافان و صرافی ملی

کانون صرافان نیز دلار را ۲۵هزار و ۵۰۵ تومان برای خرید و ۲۵هزار و ۷۹۴ تومان برای فروش قیمت گذاری کرده است. این کانون روز معاملاتی گذشته، قیمت دلار را ۲۵ هزار و ۵۱۵ تومان برای خرید و ۲۵ هزار و ۷۸۹ تومان برای فروش اعلام کرده بود که در معاملات امروز افزایش اندکی را نشان می‌دهد..

یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۸۷ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۶۰۱ تومان برای فروش قیمت خورده است. آخرین قیمت روز معاملاتی گذشته یورو در صرافی‌ها ۲۸ هزار و ۲۷۵ تومان برای خرید و ۲۸هزار و ۵۷۱ تومان برای فروش قیمت خورده بود که افزایش اندکی نشان می‌دهد.

همچنین در صرافی ملی، دلار با قیمت ۲۵ هزار و ۷۰۱ تومان برای فروش و ٢۵هزار و ۴۴۵ تومان برای خرید معامله می‌شود. روز گذشته دلار در این صرافی ۲۵ هزار و ۷۰۷ تومان برای فروش و ٢۵ هزار و ۴۵۱ تومان برای خرید قیمت خورده بود که اندکی کاهش قیمت را نشان می‌دهد.

یورو نیز در این صرافی، ۲۸هزار و ۴۹۰ تومان برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۰۶ تومان برای خرید قیمت خورده است که نسبت به قیمت آن در روز معاملاتی گذشته معادل ۲۸ هزار و ۴۹۱ برای فروش و ٢٨ هزار و ۲۰۸ برای خرید ثبات نسبی قیمت را نشان می‌دهد.

با توجه به سخنان امروز سخنگوی وزارت امور خارجه مبنی بر از سر گیری و انجام بی‌وقفه مذاکرات وین و افزایش امیدواری‌ها نسبت به حصول توافق میان ایران و ایالات متحده آمریکا و همچنین آزادسازی منابع ارزی به‌نظر می‌رسد باید کاهش قیمت دلار در بازار آزاد را شاهد باشیم؛ این در حالی است که این اخبار سیاسی تاثیری بر قیمت‌های بازار در صبح امروز نداشته و برخلاف انتظار، افزایش قیمت دلار را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهند.

منبع نرخ‌ها: شبکه اطلاع‌رسانی ارز و طلا

اخبار مرتبط
پیشنهاد سردبیر