بورسان - Bourseon

یک پیش بینی جدید برای قیمت بیت کوین

  • افزودن به علاقه‌مندی‌ها
  • اشتراک‌گذاری
  • پسندیدن

پلن‌ بی‌(PlanB)، تحلیل‌گر سرشناس و خالق مدل انباشت به جریان (S۲F)، گفته است اگر قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ به بالای ۵۰۰،۰۰۰ دلار برسد تعجب نخواهد کرد، اما اگر تا پایان امسال میلادی به ۱۰۰،۰۰۰ دلار نرسد، شگفت‌زده خواهد شد.

به گزارش دیلی‌هودل، پلن بی، خالق مدل انباشت به جریان در مصاحبه اخیر خود با آنتونی پامپلیانو (Anthony Pompliano)، یوتیوبر مشهور، گفته است اگر قیمت بیت‌کوین تا انتهای سال ۲۰۲۱ شش رقمی نشود، غافل‌گیر خواهد شد.

این تحلیل‌گر مشهور می‌گوید:

اگر قیمت بیت‌کوین تا انتهای سال ۲۰۲۱ زیر ۱۰۰،۰۰۰ دلار بماند، بسیار تعجب خواهم کرد. این اتفاق دیدگاه و مدل‌هایم را باطل می‌کند و مطمئناً غافل‌گیر خواهم شد. معتقدم که تا کریسمس قیمت [بیت کوین] حداقل به ۱۳۵،۰۰۰ دلار می‌رسد، این [همان] سطحی است که مدل فلور (Floor) نشان می‌دهد. از سه مدل مختلف استفاده می‌کنم و تمام مدل‌هایم یک چیز را نشان می‌دهند.

به بیت کوین ۶۰ هزار دلاری سلام کنید

پلن‌ بی‌می‌گوید یکی از این مدل‌ها، مدل انباشت به جریان است که معمولاً در بازار کالاها از آن استفاده می‌شود. وظیفه این مدل این است که قیمت یک کالا را بر اساس جریان عرضه به‌دست آورد. در مدل دوم از داده‌های درون‌زنجیره‌ای برای پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین استفاده می‌شود و مدل آخر هم فلور نام دارد که هدف آن پیش‌بینی پایین‌ترین قیمت ممکن برای بیت‌کوین است.

پلن بی‌گفته است:

اگر هم‌اکنون به سیگنال‌های درون‌زنجیره‌ای نگاه کنیم، می‌توانم بگویم که حداقل چند ماه طول می‌کشد تا به اوج [این چرخه صعودی] برسیم، به فرض شش ماه دیگر از امروز، این نقطه انتهای سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۲ خواهد بود، شاید هم دیرتر.

مدل «انباشت به جریان بیت‌کوین در ترکیب با چند دارایی» (S۲FX) نشان می‌دهد که بیت‌کوین در پایان این چرخه به ۲۸۸،۰۰۰ دلار می‌رسد. پلن بی‌گفته ممکن است قبل از اصلاح نهایی، قیمت با جهشی ناگهانی به بالای این سطح برسد.

خالق مدل انباشت به جریان افزود:

حدس می‌زنم تا انتهای امسال به بالای ۱۰۰،۰۰۰ یا ۱۳۵،۰۰۰ دلار برسیم. حتی ممکن است [قیمت] به سمت اهداف مدل S۲FX، یعنی ۲۸۸،۰۰۰ دلار یا حتی بالاتر از آن هم حرکت کند. اگر بیت‌کوین در سه‌ماهه اول یا دوم ۲۰۲۲ به ۳۰۰،۰۰۰ دلار، ۴۰۰،۰۰۰ دلار، ۵۰۰،۰۰۰ دلار و [بالاتر از آن هم] برسد، تعجب نخواهم کرد.

منبع: ارزدیجیتال

بهشت جدید ماینرهای بیت‌کوین کجاست؟

اخبار مرتبط
پربازدیدهای اخیر
تازه‌ترین‌ها
پیشنهاد سردبیر